Nákupní košík
Celkem: 0 Kč

Lyžařské středisko Černá Říčka leží na okraji obce Desná v nadmořské výšce 685 - 788 m.n.m. a poskytuje díky této nadmořské výšce a dobré expozici svahu kvalitní lyžování na přírodním sněhu. Sněhová pokrývka je zde od prosince do dubna a nezřídka je sezóna zakončena Velikonocemi.

O dostatek sněhu se stará i umělé zasněžování, které zabezpečí dostatečnou sněhovou pokrývku a bezvadné lyžování. 

Přepravu lyžařů zajišťuje nový kotvový vlek s kapacitou 1250 os./hod.

Jsou zde 4 sjezdové tratě různé obtížnosti, červená, modrá o celkové délce 2,4 km. Hlavní sjezdovka (červená) je velmi kvalitně osvětlena a poskytuje tak bezpečné a pohodlné noční lyžování a kvalitou osvětlení patří mezi ty nejlepší v Jizerských horách. Sjezdové tratě jsou denně strojově upravovány. Odbavování zákazníků je zajištěno modernizovaným elektronickým odbavovacím systémem s čipovými kartami. 

Parkování je v dolní stanici LV a poskytuje tak zákazníkům velmi pohodlný přístup (s lyžemi na nohou z auta na svah a zpět) s dostatkem parkovacích míst. V tomto prostoru se rovněž nachází bufet a WC. 

Ve středisku je rovněž dětský vlek (typu poma) s kapacitou 650 os./hod. Zde je lyžařská a snowboardová škola pro děti i pro dospělé, začátečníky i pokročilé.

Dětské lyžování se rozroste o dětský provazový vlek pro ty nejmenší začátečníky v nové lokalitě, kde bude zabezpečena jejich bezpečnost a budou se moci plně soustředit na své lyžařské začátky.

Pro vyznacače snowboardingu jsou zde budovány skoky, board slyding ad.  Pro děti budujeme FUNCROSSovou dráhu pro ještě větší zábavu.

Rovněž zde naleznete půjčovnu lyžařského vybavení a snowboardů, servis s broušením hran, voskováním, seřizováním a dalšími službami. 

Technické zasněžování svahu bylo rozšířeno i na modré sjezdovky a tak máme cca 90% celkové plochy zasněženo technickým sněhem. 

Provozní doba

Provozní doba: 8:30-16:30 hod. 

Večerní lyžování: ST, PÁ, SO 17:00 - 20:00 HODIN

Dětský vlek: 9:00-16:00

Přehled vybavení areálu

Dětský vlek: ano

Parkoviště: ano (zdarma)

Umělé zasněžování: ano

Osvětlení: ano

Půjčovna lyží: ano

Servis: ano

Lyžařská škola: ano

Dětská školička: ano

Občerstvení pod vlekem: ano

Skoky pro snowboardisty: ano

Skipas: bezkontaktní

Úprava sněhové pokrývky: denně

Servis

Otevřeno denně. Nabízíme vám kvalitní služby a kompletní nabídku sortimentu. 

Sáňkařská dráha

Upravena louka pro sáňkování na Souši

sáňe 2

Bufet “Jedová chýše”

Bufet v plném provozu. Rozšířený sortiment, nové eko-nádobí a opět kvalitní káva LAVAZA

6218743756_441aed75e0_b

Běžecké kolečko

Sjízdné na přírodním sněhu

Langlaufski
NahoruNahoru
close
Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím